Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medykalia 2017 w Lublinie: Znamy gwiazdy koncertów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2017 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Jak Popek nie pasuje to można nie przychodzić i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romantycy :))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jak coś nie pasuje to można nie przychodzić. Natomiast imprezy studenckie powinny jednak trzymać jakiś poziom. Zapraszanie artysty który ma w czarnej swoich fanów, reprezentuje poziom patoli i swoją mordą to przedstawia to jest poniżej dna, nawet jeśli miałoby to kogoś przyciągnąć (ale kogo?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popek i dzień kultury studentów - przecież to kompletnie nie pasuje do siebie. Taka studentka Kasia pójdzie na koncert Popka i będzie piszczeć z zachwytu, gdy on o dziewczynach będzie śpiewała świnie :D Upadek kultury w naszych czasach jest porażający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo! Szykuje się w końcu dobra impreza, jest różnorodność ! To mi się podoba, a nie jakieś disco polo na felinie ogłoszone szumnie Fekaliadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popek i Peja hahaha Jak można zapraszać takich że tak sie wypowiem "artystów" którzy co drugie słowo to klną "głoszą" je..... policje itp i to ma być kultura studencka ?? Ja wiem że wszystko w tym kraju jest dla kasy i dlatego taki wybór (bo ludzie przyjdą o dziwo słuchac tych 2 dziwolągów) ale naprawde nie ma tam w zarządzie ludzi którzy powiedzą nie ?? A potem na miescie nasza kochana wspaniała wykształcona młodzież idzie i co drugie słowo kur.... ja pier.... itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popek ma już swoją renomę :) ale nie zaszkodzi samemu sprawdzić nie słucham takiej muzyki ale z chęcią zobaczę to na żywo :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popek......Myślę ,że ten sam poziom....tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu dyskutować o gustach. Nie lepiej skupić się na tym, że prawie każdy może znaleźć coś dla siebie. Poza tym jak można krytykować wydarzenie, które jeszcze się nie odbyło. Trochę luzu i dystansu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobota i Niedziela Super ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To impreza studencka czy dla gimbazy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwadzieścia lat temu jakby miał byc burak to byłby boykot juwenalii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy popek będzie walczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wam za wasze pieniądze robi gale disco i jakaś włoską tandetę a wy psioczycie na studentów za jednego "artystę"... Hejt to już dla wielu podstawa egzystencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od Popusia! Przeszedł metamorfozę i jak każdy człowiek uczy się na błędach. Polecam posłuchać nową płytę Trzech Króli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dno i chłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jakieś gwiazdy są? Serio? Pytam, bo pierwsze słyszę o czymś/kimś takim. Więc złamanego grosza póki co nie są warci. A poza tym UM serio chciał aby wystąpił ktoś, kogo nie było do tej pory to po co zaprasza Strachy na lachy którzy mają chyba etat na coroczne imprezy tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
5 Maja - Popek - populacja Sebixów na Medycznym zwiększa się :P
i dobrze - pojdziesz kiedyś do lekarza a on Cię zapyta czy "masz jakiś problem ?" i wtedy mu powiesz że tak - że Cię brzuch boli i np. srasz kolorowo - a on Ci powie wtedy żebyś "wyskakiwał z hajsu" i da Ci receptę (chyba że na NZF - ZIP - SLU to wtedy refundajca (KOALICJA - SpóóółdzielnIA ! - i nie będziesz musiał płacić tylko przybijesz żółwia na odchodne ziiiąąą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy popek będzie walczył?
Tak - z mikrofonem.. i być może sraczką (jeżeli posili się lokalnym kebabem na ostrym sosie i popije to naszym lokalnym piwkiem :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...